ПРО НАС

EnglishWho – школа англійської зі справжньою дружньою англійською атмосферою. Наша основна задача – зробити англійську доступною, давати можливість бути більш комунікативним і відкритим за допомогою англійської. Наш міжнародний досвід участі в різних проектах дав нам великий багаж знань, тренінгів, і активностей, які ми використовуємо на на заняттях і на WhoCamp, щоб максимально цікаво та ефективно розвивати Вашу англійську.

Одна з наших основних цілей – допомогти тим, хто вивчає англійську, стати більш відкритими до цього світу, новим знайомствам, спілкуванню і подорожам. Також команда нашої школи хоче змінити систему викладання англійської в ВУЗах України, щоб підняти загальний рівень знань серед населення.

WhoCamp – це англомовний молодіжний табір. Основна мета – практика англійської мови неформальним шляхом: під час тренінгів, спортивних та звичайних побутових активностей.

Шукайте нас в соціальних мережах (Інстаграм, Телеграм, Фейсбук) – щоб дізнатися про те, як ти можеш зробити англійську частиною твого життя, і отримати навички, які допоможуть тобі почуватися впевнено у будь-якому контексті спілкування!

Станьте частиною EnglishWho, і ми з задоволенням зробимо так, щоб English став частиною Вас! 

Школа EnglishWho була заснована у Харкові у 2015 році, і є брендом, який оперує як ФОП Літовка Михайло Олегович (ІПН: 3476607396).

Адреса бази відпочинку, де проводиться WhoCamp: “Ехо Тростяну”, вул. Волошина 17, Славське (Львівська Область)

Адреса школи в Харкові: вул. Харківська Набережна 7/9.

Контактний номер: +38 (073) 370-73-00 (Telegram/Viber)